sobota, 06 listopada 2010
broszki

Pokazywałam już kwiaty-kolczyki z filcu, teraz pora na najnowsze broszki. Kształt przeważnie podobny, z jednym błękitnym wyjątkiem. Zabawa głównie kolorami. Broszki są uszyte z filcu i z koralików szklanych lub minerałów, mają ok. 7 cm średnicy.

 

sobota, 25 września 2010
Filcowe kwiaty

Broszki robią sie dalej :) Tym razem w mocnym różu i zieleni oraz morsko-szara.

sobota, 18 września 2010
Kwiatowo

Moje dzisiejsze twory :] Dwie broszki uszyte z arkuszy filcu, ufilcowanych kuleczek w środku i koralików. Nosiłam się już z nimi jakiś czas, aż dzisiaj się zawzięłam i uszyłam dwie pierwsze. Na pewno będzie więcej przeróżnych kolorów, już mam powycinane kształty, trzeba tylko zszyc i dopracować. Jak Wam mi wyszły te dwie na początek?

poniedziałek, 09 listopada 2009
Broszki

Podobno każda kobieta lubi świecidełka ;) i podobno ostatnio modne są broszki. Dlatego też troszkę pobawiłam się arkuszami filcu i kryształkami i powstały takie może bardziej młodzieżowe niż kobiece broszki (kobiece jeszcze przede mną). Ciekawa jestem Waszych opinii.

niedziela, 06 kwietnia 2008
~~276~~ Powrót motylka - broszka dla Joanki

Drucik posrebrzany, karneol i onyks. Motylek ma ok 4 cm wysokości i jest broszką. Z kształtu jestem zadowolona, z wypełnienia mniej.

poniedziałek, 25 czerwca 2007
~~109~~Motylek kolejowy - nie mam już /Butterfliy from train - sold/

Broszka w kształcie motyla wykonana techniką wire-wraping z posrebrzanego drucika i szklanych kryształków. Została w końcu dokończoa w trakcie mojej siedmiogodzinnej podróży pociągiem do domu :)

/I made it when I was travelling by train from Cracow to Warsaw :)/

sobota, 02 czerwca 2007
Podarowane w prezencie /Gifts/

Broszki, które robiłam po raz pierwszy w życiu, a zostały podarowane mojej mamie na Gwiazdkę. Podzieliła się nimi z babcią ;)

~~026~~ 

Pierwsza wykonana z plastikowych perełek i nocy kairu

~~027~~ 

Druga z Turkusu - jedna z pierwszych moich prac wykonana techniką wire-wrapping.