Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

czwartek, 12 lutego 2009
Doodling

Jakiś czas temu wzięłam udział w wymianie ATC na forum srapbookingu. Tematem był doodling. Pierwszy raz brałam udział w tej zabawie, ale bardzo mi się spodobały takie małe formy artystyczne. Zrobiłam dwie kartki ozdabiając je odręcznymi szlaczkami i wzorkami

i szczegóły :)

wtorek, 10 lutego 2009
Drugie życie "Sukieneczek"

pokazywałam kiedyś kolczyki z drucika posrebrzanego i z kulezkami ametystu i lapisu lazuli - "Sukieneczki". Teraz zrobiłam wersję ze srebra, z perełkami oraz kryształkami Swarovskiego, w sam raz na ślub :) Mogę powiedzieć, że w srebrze ta forma jest potwornie trudna do wykonania. I już więcej nei mam ochoty jej powtarzać ;)

 

 

Pantofelek

Pokażę Wam dziś wisior, który robiłam dla mgypsy na wymiankę mikołajową na jednym z forum. Został ochrzczony "Pantofelkiem" ;P Zdjęcie zrobione przez Izę.

czwartek, 29 stycznia 2009
Kandelabry i inne

Prezentuję Wam jedną parę w technice wire wrapping. Wiszące, dyndające, z ametystem - mój ulubiony styl :] A oprócz wspomnianych kandelabrów jeszcze kilka prostszyh par.

Kandelabry - srebro oksydowane i ametystWalentynkowe - z łańcuszkiem w serduszka :D a poza tym śliczny jadeit wiśniowy ze Skarbównatury, kryształki Swarovskiego i labradoryty. Też wdzięcznie dyndające kolczyki

Romantyczne - dłuugie dzięki wiszącym łańcuszkom, ciekawa pastylka serpentynitu, kryształki Swarovskiego i perełki. Powiem Wam szczerze, że wielu rzeczy w biżuterii nie umiem, a jedną z nich są gronka. Nie mam pojęcia jak zrobić takie śliczne ubite gronka, moje zawsze są nieregularne i dużo miejsca zostaje, a i tak mam problemy z ich umocowaniem.

Skrzaty - maleńkie, chowające się wśród zieleni stworzonka ;) Tutaj agat zielony oraz śliczna srebrna czapeczka

Rusałki - na uwagę tutaj zasługuje śliczna srebrna miseczka z wystającymi jakby listkami, jest też fasetowany fluoryt z zieloną i fioletową barwą oraz ametysty

Blue bubble - :) niebieskie bąbelki. Takie maleńkie wesołe kolczyzki ze szkłem weneckim i srebrem

wtorek, 27 stycznia 2009
Muzycznie

Spełniam w końcu swój obowiązek :]

Jako, że zostałam wywołana do tablicy przez Jaszmurkę rozpoczęłam przeszukiwanie dysku by wyłowić tą najbliższą, najulubieńszą dla mnie piosenkę. Powiem Wam, że nie było to łatwe, bo jakoś nie przywiązuję się do twórczości muzycznej, owszem, lubię posłuchać fajnej muzyki, ale nie słucham konkretnego stylu, ani nie szaleję za jedną piosenką. Dalej jednak mam wątpliwości, czy ta jedna, którą wybrałam, to właśnie ta ulubiona. Bardzo mi się podobają piosenki Vaji Con Dios i Gorillaz, a mimo to wybrałam zupełnie coś innego ;P Na pewno ten utwór wprawia mnie w dobry nastrój, wywołuje uśmiech i jest ciekawy. Dla mnei piosenka jest fajna i podoba mi się jeśli poruszy moim zadkiem ;P A jeśli chcecie posłuchać jeszcze innych piosenek, które mi się podobają to po lewej stronie na dole tymczasowo jest umieszczona lista z możliwością odsłuchania.

Loredana Berté - E La Luna Busso

 

Edit: Playlista z boku będzie przez następne dwa posty, bo nie wiem co zrobić, żeby nie dało się ściągać plików, a jedynie odtwarzać.

piątek, 23 stycznia 2009
Łaaaaaaaaaaa........
Mam srebro, mam srebro :D Lecę na pocztę po paczuszkę i do roboty :) Już tyle projektów czeka. A jak wrócę i ochłonę to zdradzę moje muzyczne upodobania, bo mnie Jasz do zwierzeń wytypowała. Tylko nie wiem czy się będę trzymać zasad... ;P
poniedziałek, 19 stycznia 2009
Cezary

Szaleję dalej :D Wczoraj powstał kotek. Trohę mam mieszqane uczucia, bo nie jestem do końca pewna projektu, jego kształtu. Jeszcze pewnie będę próbować wymyśleć jakieś inne koty, bardziej miłe i słodkie. Wyszedł kot rozbójnik ;P Mierząc w skrajnych punktach ma ok 8,5 cm wysokości i 8 cm szerokości.

niedziela, 18 stycznia 2009
Jeszcze kolczyki :)

Takie proste, zapomniane, niedokończone, znalezione gdzieś na dnie pudełeczka i zrobione do końca oraz pbcykane

Agat + kryształki Swarovskiego + elementy posrebrzane i srebrne bigle

Filcowa menażeria

Proces twórczy w toku :D W oczekiwaniu na materiały do kolczyków zajmuję ręce szyjąc filcowe breloczki. Jakiś czas temu powstał Klemens, teraz dołączyła do niego trójka kolejnych filcaków:

Kameleon Zygmunt - po spożyciu zupy pomidorowej ;) Ok 7cm wysokości

Oraz dwa ptaszki:

Lily

i Jake

czwartek, 15 stycznia 2009
Narodziny...

Moi mili przedstawiam Wam Klemensa :) Klemens jest jeszcze oseskiem, narodził się wczoraj późną porą nocną i jest bardzo ciekawy świata i nowych znajomości. Jako młode słoniątko jest jeszcze nieporadny i niezdarny, ale z pewnością szybko wszystkiego się nauczy. Klemens nie wyrośnie raczej na wielkiego słonia. W chwili obecnej ma jedynie 7,5 cm wzrostu.

P.S Jak widać lubi pozować ;)